Borovská padesátka kladským pomezím

Borovská padesátka Kladským pomezím 2018

49. ročník dálkového pochodu vás zavede opět do krásných koutů Orlických hor a Kladského pomezí. Tradičně jsou připravené trasy pro všechny věkové kategorie, včetně skvělého občerstvení. Letos vás čeká v cíli i novinka. Tak přijďte na procházku.

Borovská padesátka 2017

Osmačtyřicátý ročník Borovské padesátky vás opět zavede do krásného prostředí Kladského pomkezí a Orlických hor. Děti si přijdou na své v Pohádkovém lese. Termín jako vždy - poslední sobota v měsíci květnu, 27.5.2017.

Borovská padesátka 2013

Dne 12. listopadu 1969 jednali členové TJ Sokol Borová o uspořádání dálkového pochodu „Borovská padesátka kladským pomezí“, což se příští rok uskutečnilo.   Poslední květnovou sobotu v roce 1970 se konal 1. ročník dálkového pochodu „Borovská padesátka kladským pomezí“   Trasa vedla...

Pozvánka r. 2012

Borovska_padesatka.pdf (148,1 kB)   Borovskou padesátku skvělými potravinami podporuje ZEPO Bohuslavice nad Metují.